Close this search box.
Düsseldorf (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix

POSAO U NJEMAČKOJ: INGRA-DET, GIU traži djelatnika-cu za otvoreno stalno radno mjesto u uredu u Düsseldorfu

INGRA-DET, GIU, najveća udruga hrvatskih trgovačkih društava koje izvode investicijske radove u inozemstvu, traži djelatnika-cu za otvoreno stalno radno mjesto u uredu u Düsseldorfu, SRNJ, zaposlenje u njemačkom GmbH na njemačkom radnom pravu i osiguranju.

SAMOSTALNI BILANCIST (M/Ž)

Mjesto rada: Düsseldorf, Njemačka, putovanja po potrebi.

Opis posla

  • Samostalno obavljanje računovodstvenih poslova
  • Knjiženje URA, IRA, blagajna, izvodi, statistike, izvještaji, komunikacija s poreznim vlastima
  • Komunikacija s klijentima na hrvatskom i njemačkom jeziku
  • Svi ostali poslovi u skladu s kvalifikacijom

Uvjeti

  • VSS ili VŠS obrazovanje, izvanredno i SSS ako su reference izvanredne,
  • Prethodno radno iskustvo na poslovima knjigovodstva minimalno 5 godina
  • Iskustvo u radu s inozemnim podružnicama
  • Dobro vladanje njemačkim jezikom
  • Odlično poznavanje MS Office paketa, posebno Excela i PowerPoint-a
  • Razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
  • Točnost i preciznost u radu
  • Izražena odgovornost i samostalnost
  • PREDNOST: poznavanje DATEV-a i njemačkog poslovnog okruženja i institucija

Nudimo

  • Stalno zaposlenje u Njemačkoj na njemačkom socijalnom osiguranju, uz probni rok od 3 mjeseca,
  • Natprosječnu plaću, benefite i plaćen smještaj tijekom probnog rada.

Regrutacijske razgovore provodi u suradnji s INGRA-DET, GIU, kontakt zoran.androcec@ingra-services.eu tvrtka Pandol d.o.o., kontakt ana.kubla@ingra-services.eu

Fenix-magazin/SIM/ Promo

Povezano

LIGA PRVAKA: Rukometaši Barcelone napravili veliki korak
OTVORENO MOSTARSKO PROLJEĆE: 26. Dani Matice hrvatske Mostar počeli izložbom Sofije Naletilić
Igrači U-10 nogometne momčadi Croatije München / Foto: Fenix (SIM)
USPJEŠAN POSJET DOMOVINI: Mladi U-10 nogometaši Croatije München nastupili na turniru NK Bubamara Prečko
BILEK NAKON SASTANKA MANJINA: Dajemo potporu Jandrokoviću za šefa Sabora
POMOĆ IM NIJE TREBALA: Nakon putovanja u Mekku njemački Jobcenter traži od jedne obitelji da vrate 22.600 eura
nogometna lopta
XAVI: Vjerujem da je za Barcu bolje da ostanem