Vozač iz autobusa izbacio djevojčicu – ostala sama na ulici i u mraku

Vozač autobusa u Düsseldorfu naišao je na osudu javnosti i bijes oca 10-godišnje djevojčice Emilie koju je izbacio iz autobusa i ostavio je samu na ulici u nedjelju u večernjim satima.

Naime, djevojčica je putovala iz jednog mjesta u drugo gdje ju je trebala preuzeti majka.

No, vozač je odlučio završiti vožnju stanicu ranije od one na kojoj je trebala izići Emilie te joj rekao da mora napustiti autobus jer završavaju vožnju.

Prema riječima šokiranog oca, Emilie je bila prestrašena i nije znala kuda treba krenuti. Bila je posljednji putnik i pitala je vozača za pomoć, no on je to odbio.

– Bilo je malo prije 20 sati, potpuno mračno i hladno. Shvaćam da vozač nije htio riskirati vožnju po skliskoj cesti ali mogao je pričekati s mojom kćeri da netko dođe po nju – bijesan je otac-

Srećom djevojčica je imala mobitel te je nazvala majku koja je odmah došla. – Da smo znali da će tako postupiti nikad ne bi dopustili da nam kći uđe u taj autobus – kaže otac.

Putna agencija Rheinbahn kojoj aubobus pripada istražuje slučaj. Njihov glasnogovornik Georg Schumacher je za Bild kazao kako vozač mora brinuti o svojim putnicima pogotovo ako su maloljetni.

Fenix-magazin/MD

Povezano

NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket
promjene svibanj
ODLAZAK PREKO GRANICE RUŠI SVE DOGOVORE: Zašto njemački bračni ugovori ne vrijede automatski u inozemstvu
DRAMA NA AUTOCESTI U NJEMAČKOJ: Pokvario se kamion pun eksplozivnih kemikalija, proglašeno izvanredno stanje i evakuirano stanovništvo
JAČANJE TRANSATLANTSKOG PARTNERSTVA: Plenković i Carney u Ottawi potvrdili izvrsne odnose Hrvatske i Kanade
Francuska policija u Grenobleu / Foto:Anadolu
IMALI SU SAMO 2 I 4 GODINE: Dvojica dječaka preminula u automobilu tijekom toplinskog vala