(FOTO) Više od 700 gostiju u Dortmundu uživalo u pjesmama sa Petrom Grašom

Petar Grašo, miljenik hrvatskog iseljeništva i jedan od najpopularnijih pjevača na našoj glazbenoj sceni,  oduševio je prepunu dvoranu Grammophon u Dortmundu povodom godišnje proslave NK Zagreb Dortmund.

– Hvala publici u Dortmundu koja me je ovako primila i pružila mi šansu da i pjevam. Uvijek rado pjevam u našem iseljeništvu ali na žalost zbog prevelikih obaveza ne uspijem tako češće dolaziti -rekao je Grašo za Fenix magazin.

Grašo je otpjevao svoje velike hitove kao ‘Moje Zlato’, ‘Uvik isti’ , ‘Volim i postojim’, a kruna večeri je svakako njegov najnoviji singl balada ‘Ako te pitaju’.

-Pjesma je već šesti tjedan na prvom mjestu na nacionalnoj top ljestvici po glasovima publike i radio postaja. To zapravo znači koliko smo pogodili sa tom nekom emocijom i sretan sam da to ljudi prepoznaju-rekao je Grašo.

Uz Grašu na proslavi NK Zagreba, jednog od najstarijih hrvatskih klubova u njemačkoj saveznoj državi Sjeverna Rajna-Vestfalija, nastupili su KUD Kraljica Katarina. Svojim su plesovima i nošnjama publici približili tradiciju i običaje Hrvata iz Srednje Bosne.

Publiku su još na usijanom podiju držali VIS Jorgovani sa Damirom Žilićem koji je pjevao pjesme iz svih krajeva naše domovine, a u pauzama goste je zabavljao DJ Josepo.

Fenix-magazin/Zvonko Bosnić/Daniel Bošnjak

 

Povezano

NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket
promjene svibanj
ODLAZAK PREKO GRANICE RUŠI SVE DOGOVORE: Zašto njemački bračni ugovori ne vrijede automatski u inozemstvu
DRAMA NA AUTOCESTI U NJEMAČKOJ: Pokvario se kamion pun eksplozivnih kemikalija, proglašeno izvanredno stanje i evakuirano stanovništvo
JAČANJE TRANSATLANTSKOG PARTNERSTVA: Plenković i Carney u Ottawi potvrdili izvrsne odnose Hrvatske i Kanade
Francuska policija u Grenobleu / Foto:Anadolu
IMALI SU SAMO 2 I 4 GODINE: Dvojica dječaka preminula u automobilu tijekom toplinskog vala