Nijemac Alexander Zverev / Foto: Anadolu

NAKON VIŠE OD TRI SATA IGRE: Njemačka osvojila teniski United Cup

Teniska reprezentacija Njemačke pobjednik je United Cupa nakon što je u finalu u Sydneyju porazila Poljsku sa 2-1.

 

Finale je odučeno nakon susreta parova u kojem su Laura Siegemund i Alexander Zverev pobijedili Igu Swiatek i Huberta Hurkacza sa 6-4, 5-7, 10-4.

Poljska je povela nakon što je Iga Swiatek svladala Angelique Kerber sa 6-3, 6-0., a izjednačio je Alexander Zverev porazivši nakon više od tri sata igre Huberta Hurkacza sa 6-7 (3), 7-6 (6), 6-4.

“Apsolutno nemam pojma kako sam pobijedio. Pobjeđuješ i gubiš na milimetar i danas sam na neki način imao dovoljno sreće,” kazao je Zverev nakon slavlja u singlu.

Njemačka je drugi pobjednik ovog natjecanja, nakon što su prošle godine na prvom izdanju slavile Sjedinjene Države.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina