Nijemac Alexander Zverev / Foto: Anadolu

NAKON VIŠE OD TRI SATA IGRE: Njemačka osvojila teniski United Cup

Teniska reprezentacija Njemačke pobjednik je United Cupa nakon što je u finalu u Sydneyju porazila Poljsku sa 2-1.

 

Finale je odučeno nakon susreta parova u kojem su Laura Siegemund i Alexander Zverev pobijedili Igu Swiatek i Huberta Hurkacza sa 6-4, 5-7, 10-4.

Poljska je povela nakon što je Iga Swiatek svladala Angelique Kerber sa 6-3, 6-0., a izjednačio je Alexander Zverev porazivši nakon više od tri sata igre Huberta Hurkacza sa 6-7 (3), 7-6 (6), 6-4.

“Apsolutno nemam pojma kako sam pobijedio. Pobjeđuješ i gubiš na milimetar i danas sam na neki način imao dovoljno sreće,” kazao je Zverev nakon slavlja u singlu.

Njemačka je drugi pobjednik ovog natjecanja, nakon što su prošle godine na prvom izdanju slavile Sjedinjene Države.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Povezano

METEŠ: Modrić je ikona u iseljeništvu, Amerikanci vole takve priče
Kane
PRVI HRVATSKI PROTIVNIK NA SP NIJE ODUŠEVIO: Englezi upisali tek minimalnu pobjedu protiv Novog Zelanda
DRUGI HRVATSKI PROTIVNIK NA SP REMIZIRAO: Panama protiv BiH pred 20.000 navijača odigrala 1:1
DRUGI DAN TURNIRA „TROPHY DIVIZIA“: Jedna pobjeda i 3 poraza hrvatskih ragbi reprezentacija
PODRŠKA “VATRENIMA”: Premijer Andrej Plenković poželio sreću Vatrenima uoči nastupa na SP-u
TURNIR TROPHY DIVIZIJE: Sjajna pobjeda hrvatskih ragbijaša, ženska reprezentacija izgubila od Italije i Švicarske