Vozilo hitne pomoći (ilustracija) / Foto: Fenix (MD)

MÜNCHEN: Devet građevinskih radnika otrovano u podzemnom parkiralištu

Devet građevinskih radnika otrovalo se ugljičnim monoksidom tijekom brušenja u podzemnom parkiralištu u Münchenu

.

Policija je rekla da je osam radnika prebačeno u bolnicu u srijedu navečer. Dvoje od njih moralo je biti liječeno na odjelu intenzivne njege.

Muškarci su prethodno izbrusili novi sloj betona. Budući da su uvjeti ispušnog zraka u podzemnom parkiralištu bili nedovoljni, nastao je ugljični monoksid (CO).

Vatrogasci su pokrenuli opsežne mjere ventilacije dok se razina CO ne vrati na normalu. Münchenska policija započela je istragu građevinske nesreće.

Fenix-magazin/DP/MMD

Povezano

automobili parking
DEBAKL NA TEHNIČKOM PREGLEDU: Ovo su najgori automobili u Njemačkoj
muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe
ŠEF MERCEDESA: Duži radni tjedan ili manja plaća