Vozilo hitne pomoći (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)

KRVOPROLIĆE U NJEMAČKOM GRADU: Ubojicu snimila kamera iz vozila

U petak je u Hamburgu ubijen 56-godišnji Tunižanin. Ubojicu je snimila kamera koja je ugrađena u Opel koji se nalazio parkiran u blizini. Kamera je inače ugrađena u vozilo kako bi snimala ono što se događa ispred vozila.

 

Napad se dogodio oko  22.15 sati. Muškarac (56) je izašao iz svog BMW-a i počeo se svađati s drugim muškarcem. Nakon što je nožem izbo 56-godišnjaka, napadač je pobjegao u smjeru Eißendorfer Straße i Wilhelmstraße.

Žrtva se srušila na tlo i ležala u ogromnoj lokvi krvi. Svjedoci su muškarca pronašli na pločniku, pozvali hitnu i pružili mu prvu pomoć. Malo kasnije je preminuo u vozilu hitne pomoći.

Policija je na mjesto događaja stigla s više od 25 patrolnih vozila. Mjesto zločina su ogradili, a policijski službenici su satima osiguravali tragove.

Nakon napada su na mjesto zločina ubrzo stigli i brojni članovi obitelji žrtve, među kojima su i njegov otac i sin.

Kamera iz Opela je snimila napad! Time je omogućeno brzo otkrivanje osumnjičenog počinitelja. Ispostavilo se da je otprije poznat vlastima.

-Unatoč intenzivnoj potrazi, počinitelj još nije bio pronađen, priopćila je policija u subotu u prijepodnevnim satima.

Još nije poznato zbog čega je došlo do svađe između dvojice muškaraca.

Fenix-magazin/MD

Povezano

NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket
promjene svibanj
ODLAZAK PREKO GRANICE RUŠI SVE DOGOVORE: Zašto njemački bračni ugovori ne vrijede automatski u inozemstvu
DRAMA NA AUTOCESTI U NJEMAČKOJ: Pokvario se kamion pun eksplozivnih kemikalija, proglašeno izvanredno stanje i evakuirano stanovništvo
JAČANJE TRANSATLANTSKOG PARTNERSTVA: Plenković i Carney u Ottawi potvrdili izvrsne odnose Hrvatske i Kanade
Francuska policija u Grenobleu / Foto:Anadolu
IMALI SU SAMO 2 I 4 GODINE: Dvojica dječaka preminula u automobilu tijekom toplinskog vala