Vratar Croatije Marco Nauber / Foto: Fenix (SIM)

FRANKFURT NA MAJNI: Novom pobjedom Croatia izbila na 3. mjesto Kreisoberlige Frankfurt

Novom nedjeljnom pobjedom na domaćem terenu protiv Bornheima, momčad Croatije Frankfurt je izbila na 3. mjesto Kreisoberlige Frankfurt

FC Croatia – SG Bornheim II 2:1 (0:1)

Iako je Croatia dobro ušla u utakmicu, gosti su u 28. minuti došli u vodstvo koje su zadržali do kraja prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu uslijedio je preokret hrvatske momčadi. Najprije je u 73. minuti Saša Matović na asistenciju Reljića izjednačio rezultat na 1:1.

Deset minuta kasnije, u 83. minuti Reljić je nabacio loptu za Petra Bešlića koji glavom tuče i pogađa vratnicu. Srećom, lopta se odbija do Reljića koji trese mrežu gostiju za vodstvo Croatije od 2:1.

To je bio i konačan rezultat zanimljive utakmice u Heddernheimu u kojoj je Croatia sveukupno pokazala bolju igru i zasluženo osvojila sva tri boda.

Sastav Croatije: Nauber, Emmel, Reljić, Bešlić, Duvnjak (od 5. min Mandurić), Ćorić, Štrljić, Bonanno (od 88. Drlje), Gavran, Propadalo, Matović

Zbog uskrsnih blagdana, iduću utakmicu Croatija igra u nedjelju 7. travnja u gostima protiv momčadi Griesheim Tarika u 15 sati na igralištu u Lärchenstraße 82, 65933 Frankfurt.

Druga momčad Croatije također igra u gostima, samo u 13 sati protiv momčadi SG 28 Frankfurt. Adresa igrališta je Herxheimerstraße 8, 60326 Frankfurt na Majni