Detalj s utakmice Croatije Fermoy / Foto: Fenix (Alen Miholić)

HRVATI U IRSKOJ: Važna gostujuća pobjeda Croatije Fermoy za drugo mjesto na ljestvici

U 21. kolu Cork Business League (Second Division) Croatia Fermoy je upisala važnu gostujuću pobjedu protiv momčadi Gladnih Tigrova (Hungry Tigers)

Hungry Tigers – FC Croatia Fermoy 2:3 (0:3)

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena, prvo koje je pripalo Croatiji, a drugo koje je pripalo momčadi Hungri Tigers.

Croatije Fermoy / Foto: Fenix (SIM)

Od početka susreta, na vrata Croatije je u nedostatku vratara stao napadač Marko Tranpa koji je više nego opravdao očekivanja. Osim toga, taktiku za utakmicu su razradili kapetan momčadi Stjepan Petrak i igrač Milan Bošnjak. .

U prvom poluvremenu u kojem je dominirala Croatija, Salah Benzait je postigao dva lijepa pogotka u 7. i 12.minuti, dok je u 14.minuti na 3:0 za Croatiju prelijepi pogodak postigao Matej Mecanović. Uz tri pogotka igrači Croatije su stvorili još nekoliko izglednih prilika.

Drugo poluvrijeme je pripalo domaćinima koji su postigli pogodak za 3:1 u 63.minuti, a u 83. minuti su zabili iz penala za 3:2.

Do kraja utakmice momčad Croatije Fermoy se uspjela obraniti i odnijeti sva tri boda koja su je dovela do drugog mjesta na ljestvici tri kola prije kraja sezone.

FC Croatia Fermoy: Tranpa, Da Silva, Petrak, Mećanović, Minyou, Guardado,  Kanymet, Škalić (od 45.min Campos), Bošnjak, Bartulović, Benzait

Fenix-magazin/ SIM     Foto: Alen Miholić