BUNDESLIGA: Werder u Bremenu prekinuo seriju nepobjedivosti frankfurtskog Eintrachta

Nakon prošlotjedne senzacionalne pobjede od 2:1 protiv Bayerna iz Münchena, nogometaši Eintrachta iz Frankfurta u petak navečer su na gostovanju u Bremenu doživjeli minimalan ali gorak poraz od Werdera od 2:1 (0:1).

Unatoč vodstvu Eintrachta od 9. minute, kada je zgoditak postigao Andre Silva, igrači austrijskog trenera Adija Hüttera potonuli su u nastavku utakmice kada domaćini preko Gebre Selassiea (47) i Sargenta (62) preokreću rezultat i stižu do velike pobjede.

Bio je to kraj serije nepobjedivosti frankfurtskog Eintrachta od prosinca 2020. godine.

S nova tri boda Werder se popeo na 12. mjesto na ljestvici sa 26 bodova, dok je Eintracht ostao četvrti sa 42 koliko ima i treći Wolfsburg.

Vodeći Bayern ima 49 bodova, dok drugoplasirani RB Leipzig ima 47 bodova.