Momčad Hajduka ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Momčad Hajduka Zürich upisala i treći prvenstveni poraz

Na gostovanju kod FC Mezopotamya u Schlierenu, Hajduk Zürich je doživio i treći poraz za redom, ovoga puta hrvatska momčad je izgubila rezultatom 4:1.

FC Mezopotamya – NK Hajduk 4:1 (0:1)

Kurdi su zasluženo savladali momčad Hajduk koja je dobro otvorila utakmicu. U 24. minuti Hrvoje Pavlović je doveo Hajduk u vodstvo od 1:0. U prvom poluvremenu hrvatska momčad je imala i igru i rezultat.

U drugom poluvremenu, nakon ozljede Josipa Krište, važnog igrača obrane Hajduka, sve je krenulo loše. Igra s igračem manje, uz nedostatak kondicije, rezultzultirala je primanjem četiri zgoditka.

Hajduk ZH2

Za prva dva zgoditka domaćina izravno su krivi igrači Hajduka koji su nepotrebno napravili dva prekršaja unutar šesnaesterca, što su Kurdi kaznili preciznim udarcima s bijele točke. Treći zgoditak je rezultat dobre akcije domaćina dok je četvrti bio autogol Hajduka.