Radost zbog pobjede Zrinskog pokvarila ozljeda Marijana Brajka / Foto: Fenix (SIM)

ZRINSKI HEUSENSTAMM: Pobjedom u gostima prekinuta serija poraza, dobro raspoloženje pokvarila ozljede Marijana Brajka

Zrinski iz Heusenstamm je nakon dva nesretna poraza u drugom dijelu sezone u 20 kolu nastavka prvenstva u nedjelju upisao pobjedu u gostima rezultatom 1:2 protiv favoritiziranog TUS Froschhausena.

Pogotke za hrvatsku momčad postigli su Ivan Nikić u 5. minuti igre nadodavanje Marijana Brajke za 0:1. Nakon izjednačenja domaćina u 50. minuti, pogodak za novo vodstvo i 1:2 pobjedu Zrinskog u 84. minuti postigao je Nikola Satora. Bio je to topovski udraca Satora nakon dodavanja igrača i trenera Ante Terzića.5

Prekid serije poraza i ostvarena pobjeda za 3 boda u gostima daju samopouzdanje igračima trenera Terzića koji je na kraju utakmice izjavio:

Nakon napornog rada na treninzima, momčad se fizički i psihički dobro digla i napunila samopouzdanjem. Pokazali smo dobru igru i zasluženo pobjedili. Ne bih izdvajao nijednog pojedinca jer smo u utakmici svi disali kao jedan. Čestitam svojim igračima. Tako se igra za klub i grb Zrinskog kojeg nosimo. Kaže trener Ante Terzić

Ono što nije bilo dobro u utakmici jeste ozljeda jednog od ponajboljih igrača Zrinskog Marijana Brajka. U Zrinskom se nadaju kako Brajko neće dugo izbivat s terena i da će se brzo vratiti u sastav momčadi.