Velika pobjeda Hajduka (Z) nad drugoplasiranim Galatasarayem

Hajduk Zürich – FC Galatasaray 1:0 (1:0)

Hajduk je izborio veliku pobjedu protiv drugoplasirane momčadi Galatasaraya. Po hladnom i kišovitom vrjemenu, pred malobrojnim gledateljima, Hajduk je dobro ušao u utakmicu. Svojim zalaganjem i borbenošću svih igrača Hajduk je nastojao nadoknaditi razliku kvalitete igrača, koja je bila na strani Turaka.

Borbena momčad Hajduka je u 21.minuti došla do jedinog pogotka. Na nabačenu loptu u kaznenom prostoru obrambeni igrač Croatije Ismail Osmani je glavom pogodio mrežu za 1:0.

U nastavku utakmice momčad Galatasaraya je imala više od igre. No, Hajduk se svojom borbenošću odupro i na kraju zasluženo slavio pobjedu. Što više, Hajduk je mogao slaviti i uvjerljiviju pobjedu da su napadači u kontrama bili malo spretniji.

Nova tri boda učvrstila je momčad Hajduka na petom mjestu na ljestvici.

Sastav NK Hajduk ZH: Boris Puh, Ismail Osmani, Ivan Cuk, Josip Krišto (C), Marko Filipović, Simun Gazilj, Mario Papić, Dragan Kafadar, Frano Vukadin, Mato Gazilj, Krešimir Stanić. Još su igrali: Tomislav Šogi, Domogoj Baran i Mate Žugo. Trener – igrač: Josip Krišto.

Ovom pobjedom Hajduk je učvrstio 5.mjesto na ljestvici 4.amaterske lige Švicarske.