DERBI PRIPAO HRVATIMA: Zrinski Waiblingen pobjedom preuzeo prvo mjesto na ljestvici

U derbiju 11. kola protiv do tada vodećeg SV Kaiserbacha, nogometaši Zrinskog Waiblingen su na domaćem terenu ostvarili važnu pobjedu od 1:0 koja im je donijelo vodeće mjesto na ljestvici.

Pogodak za domaćine, u borbenoj i čvrstoj utakmici, postigao je Bruno Tolić u 53 min.

U prvom poluvremenu obe momčadi su imale po dvije prilike ali su vratari odlično obranili, tako da se na odmor otišlo bez pogodaka.

Drugo poluvrijeme je proteklo u potpunoj dominaciji Zrinskog koji je na kraju vise nego zasluženo slavio.

Sa novom pobjedom Zrinski je izbio na prvo mjesto sa 29 bodova i bez ijedne izgubljene utakmice i gol razlikom od 41:8.