Arhivska snimka s utakmice NK Pajde / Foto: Fenix Magazin

Uvjerljiva 3:0 pobjeda nogometaša Pajda iz Mölina nad Wangenom

NK Pajde Möhlin – FC Wangen b.Olten  3:0 (1:0 )

U 12.ķolu pravenstva 2. lige Interregional Švicarske, nogometaši Pajda iz Mölina na domaćem su terenu postigli uvjerljivu pobjedu protiv momčadi iz donjeg dijela i skočili na drugo mjesto na ljestvici, sa zaostatkom od dva boda iza Dietikona.

Tijekom cijele utakmice nogometaši hrvatske momčadi su diktirali tempo a gosti su se grčevito branili.

Pajde su došle u vodstvo u 32. minuti kada prvi strijelac momčadi Mladen Popović pogađa za 1:0. U  drugom dijelu utakmice Antonio Asanović u 53. minuti povećava vodstvo na 2:0. U 79.minuti Petar Bojević postiže lijep zgoditak za 3:0, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Tako su donekle popravile sliku igara i osvojenih bodova na domaćem terenu.