U petak navečer evakuiran glavni željeznički kolodvor u Stuttgartu

Zbog dima koji se pojavio u podzemnoj željeznici evakuiran je glavni željeznički kolodvor u Stuttgartu.

 

Uzrok dima na početku nije bio poznat, ali savezna policija ne isključuje probleme s kočnicama na jednom od vlakova koji je prethodno stajao na željezničkoj postaji  Schwabstraße. 

U podzemnoj željeznici se nalazilo oko 200 ljudi. Na teren su odmah izišli djelatnici medicinske pomoći i vatrogasnih službi.

Prema policijskom priopćenju nitko nije ozlijeđen, nije bilo vatre, ali zbog mjera opreza policija upozorava da se ne zadržavaju u podzemnoj željeznici.

Istraga je u tijeku.

Fenix-magazin/MD

Povezano

PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket