Grb Real Madrida / Foto: Fenix (S.P.)

ŠPANJOLSKA LIGA: Real u gostima savladao Cadiz, Luka Modrić igrao od 80. minute

Nogometaši madridskog Reala upisali su pobjedu u 29. kolu španjolske La Lige, u gostima su s 2-0 bili bolji od Cadiza.

Real je suparnika slomio u drugom poluvremenu kada je stvorio brojne velike prilike te je mogao i znatno uvjerljivije slaviti. Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao s 20 metara i pogodio za 1-0, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2-0.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, u igru je ušao u 80. minuti te je do kraja imao dvije prilike, ali se nije upisao u strijelce.

Uz utakmicu više drugoplasirani Real ima točno deset bodova manje od vodeće Barcelone. Cadiz je ostao na 15. mjestu te mu slijedi nastavak borbe kako bi i dalje ostao u La Ligi.

U nedjelju se igraju sljedeće utakmice ovog 29. kola: Girona – Elche, Getafe – Barcelona, Atletico Madrid – Almeria i Valencia – Sevilla, dok će posljednju utakmicu kola u ponedjeljak odigrati Celta – Mallorca.