SADA I SLUŽBENO: Ante Rebić odlazi u Milan, André Silva stiže u Eintracht

 

Napadač Eintracht Frankfurta i reprezentativac Hrvatske Ante Rebić naredne dvije sezone će provesti u Milanu, dok André Silva iz Milana dolazi u Frankfurt.

 

Kako su objavili frankfurtski mediji, Portugalac se već pohvalio dresom novog kluba na svom Twitter profilu.

Prije prelaska Silve u Eintracht su se spominjali problemi s liječničkim pregledom.

No, sada je sve u redu. Silva je prošao liječnički pregled i iduće dvije godine će biti u Eintrachtu.

Financijski uvjeti prelaska Rebića u Milan i dolazak Silve u Eintracht nisu obznanjeni. Prema ranijem pisanju frankfurtskih medija Milan će Eintrachtu za Rebića uz Silvu isplatiti i novčanu naknadu.

Kolika je ona,  sada se ne spominje.

Fenix-magazin/MD

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina
NJEMAČKA: Oko 10.000 stanovnika zarađuje godišnje dodatnih 24.000 eura bez poreza