NK Pajde Möhlin / Foto: Fenix Magazin

Riješili utakmicu za pola sata – Pajde iz Mölina slavile u gostima kod Wohlena

2. Liga Interegional – Gruppe 5.

FC Wohlen U-23 – NK Pajde Mölin 0:3 (0:3)

Na gostovanju u Wohlenu nogometaši NK Pajde su u pola sata riješile utakmicu za nova prvenstvena tri boda. Prvi gol je pao već u 9.minuti preko Dušana Tešića za vodstvo Pajdi od 0:1. Drugi gol je postigao Niko Škugor u 30.minuti da bi konačan rezultat od 0:3 bio postavljen u 37.minuti preko Dražena Glibe. Do kraja utakmice Pajde su rutinski odigrale do kraja sučevog zvižduka.

Dejan Rakitić
Trener Pajda Dejan Rakitić

Ovom pobjedom Pajde su došle na treće mjesto iz šest utakmica sa dvanaest bodova. Vodeći na tablici je i dalje SC Zofingen sa petnaest bodova. Trener kod Wolena je naš poznati hrvatski nogometaš Mirko Pavličević.

Sastav NK Pajde Möhlin: M.Dahmani, J. TSC Hira, D. Glibo, R. Lehmann, B. Lukić, N.Škugor, Z. Milovac, M:Petrović, D.Tešić, P. Bojević, R.Stanković

Još su igrali: Z. Lujić, D.Čavar, A. Martinović, treneri: Ivan Barišić, Dejan Rakitić, Patrick  Ivanović