Slika s utakmice Komušine Haiterbach / Foto: Fenix (B.Žepić)

Novi poraz košarkaša Komušine, TSG Reutlingen pobijedio s 82:68 (42:36)

Košarkaši Komušine Haiterbach su poraženi i u četvrtom proljetnom nastupu u Regionalligi Baden Württemberga. U ujednačenoj i dugo neizvjesnoj utakmici TSG Reutlingen je na koncu zasluženo slavio sa 14 koševa razlike.

U prvoj je četvrtini Komušina povela 14:13 ali je na kraju bilo 25:16 za domaćina. I u nastavku TSG je više imao prednost, tek su povratnik iz MTV Stuttgart Christian Ley i Aviobi uspjeli priprijetiti sa 33:31, ali ponovo samo do poluvremena koje je domaćin dobio sa 42:36.

U nastavku se razigrao i prvi strijelac hrvatskog kluba Mijo Babić, Hrvati su se primakli na 47:44 i to je bilo sve. Nijemci su se razigrali i priveli utakmicu kraju o kojoj trener našeg kluba Mario Marić priznaje:

-TSG je igrao bolje, uvijek kada smo se mi primakli, oni su se uspješno vraćali. Teško se moglo nešto više postići. Sada imamo par slabijih protivnika, red je da prekinemo nit poraza i primaknemo se sredini ljestvice.

Boje KK Komušina su branili Aniobi 15, Köppel 14, Ley 12, Bubalo 8, Babić 7, Pieciak 7, Begagić 4, Ponjavić 2, Stojčević i Miličević.

Poslije 15 odigranih utakmica KK Komušina je na devetom mjestu lige od 13 klubova sa 10 osvojenih bodova. Sljedeće nedjelje, 3. veljače s početkom u 17.30 sati, u svojoj Kuckuck dvorani dočekuju TV Konstanz koji je predzadnji sa 6 bodova, koliko ima i zadnji BG Karlsruhe.

Slika: S utakmice košarkaša Komušine Haiterbach