Božićni sajam (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NJEMAČKA: Muškarac se autom zaletio u štand na Božićnom sajmu, parkirao se u blizini i zatražio jedno piće

Muškarac se autom zaletio u štand na Božićnom sajmu u Njemačkoj jer je, kako izgleda, popio previše kuhanog vina prije no što se vratio na sajam po još jedno piće.

 

Pijani vozač je odvezao automobil od štanda tek nakon što je naručio još jednu čašu kuhanog vina, rekla je policija u priopćenju objavljenom u subotu.

Pedesetčetverogodišnjak je potom parkirao automobil u blizini mjesta nesreće, baš kad je policija stigla na mjesto događaja u Heubachu, na jugu Njemačke. Prijeti mu kazna, dodaje se u priopćenju.

Lakše je ozlijeđen muškarac koji je radio na štandu u koji se pijani vozač zaletio u petak navečer.

Policija je rekla da je u nesreći prouzročena šteta od 4.000 eura.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe
ENERGETSKI KAOS U NJEMAČKOJ: Toplinski val i masovno hlađenje podigli cijenu struje na preko 500 eura
Pogled na rijeku Dravu u Osijeku (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
TRAGEDIJA: U Dravi pronađeno tijelo nestalog djeteta
OPREZ, NOVA SEZONSKA PRIJEVARA: “Trik s osama” hara Njemačkom, građani ostaju bez tisuća eura
Dječje kreme za sunčanje iz Lidla
TEST DJEČJIH KREMA ZA SUNČANJE: Jeftini proizvodi iz Lidla pomeli skupe brendove, a koštaju oko 2,5 eura
kralj charles
POVODOM KRALJEVOG ROĐENDANA: Australija odlikovala političarku hrvatskih korijena