Momčad Pajda Möhlin pred utakmicu / Foto: Fenix I. Barišić)

NEOČEKIVANI REZULTAT U MÖHLINU: Zbog neopreznog istrčavanja, momčad Pajda ostale bez vratara i pleniranih bodova

U prvenstvenoj utakmici 2. lige Interregional momčad Pajda je poražena na domaćem terenu rezultatom 1:2.

NK Pajde Möhlin – FC Muri 1:2 (1:1)

Pajde su ušle u utakmicu s namjerom uknjižbe nova tri boda. Ali otvaranje utakmice nije nagovještavalo ostvarenje želja hrvatske momčadi. Gosti su bolje ušli u utakmicu i u 10. minuti postižu gol za vodstvo od 0:1. Bio je to šok za igrače i navijače domaćina. Pajde tada kreću ofanzivnije i preko Mateusa Rodriguesa izjednačuju rezultat na 1:1.

Do kraja poluvremena i početkom drugog poluvremena Pajde su bile bolja momčad. No, gosti u 49. minuti koriste nepažnju u obrani hrvatske momčadi i drugim Lorisa Vòlkera dolaze do rezultata 1:2.

Nakon primljenog zgoditka i vodstva gostiju,  vratar Pajda Eldin Bečić u 56. minuti rukama intervenira izvan kaznenog prostora i sudac mu opravdano pokazuje crven karton. Pajde su nastavile s igračem manje. Pokušavali su i igrač hrvatske momčadi doći do izjenačenja ali bezuspješno. Gosti su na kraju slavili neočekivanu pobjedu i osvajanje sva tri boda.

Sastav NK Pajde: Eldin Bečić, Tedi Uvodić, Roman Lehmann (C), Šime Jurica, Dejan Jukić, Jovan Petrović, Lazar Dokić, Erdin Mujagić, Mateus Rodrigues Nenes. Još su igrali: Michael Wehrli, Thomas Barca, Wallyson Costa Rocha.  Treneri: Dejan Rakitić i Marijan Bakula