Neobična scena na crpki: Natočili goriva za 1,50 eura

Policija je uhitila dvojicu dvanaestogodišnjaka  i četrnaestogodišnjeg kradljivca automobila na benzinskoj crpki na autocesti A7 kod Fulde.

 

Dječake je primijetio zaposlenik  benzinske crpke u blizini Uttrichshausena, jer  su utočili goriva za 1,50 eura a račun su htjeli platiti naknadom od povrata plastičnih boca, priopćila je policija u četvrtak.

Dvojica  dvanestogodišnjaka  su pobjegla nakon svađe iz doma za maloljetnike u Göttingenu  a tamo su i ukrali auto.

Po povratku, htjeli su otići u München, ali su ostali bez goriva. Policija ih je vratila u dom.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Djeca hrvatskih iseljenika u Zadru / Foto: Fenix (IR)
ZAGREB: Dodjeljuje se 700 stipendija za učenje hrvatskog jezika
VODSTVO DVAJU HDZ-a U DUBROVNIKU: Zajednička potpora europskim integracijama BiH i ustavnoj ravnopravnosti Hrvata
Kazne od 726 eura su moguće u Austriji (ILUSTRACIJA)/ Foto: Anadolu
VRUĆINA TOPI ASFALT NA NJEMAČKIM CESTAMA: Zbog opasnih oštećenja potpuno zatvorena autocesta A2
ŽELJANA ZOVKO: Brže obrambene inovacije, prilika i za hrvatske tvrtke i institute
ČOVIĆ I FILIPOVIĆ U TOMISLAVGRADU: Povezivanje lokalnih tema i političkih prioriteta u središtu sastanka
RIJEKE LJUDI PREPLAVILE MEĐUGORJE NA 45. OBLJETNICU: Deseci tisuća hodočasnika i snažne poruke s oltara