Dubrovačka bolnica (lustracija) / Foto: Hina

NAKON POVRATKA IZ TAJLANDA: U Dubrovniku hospitalizirani 30-godišnjak sa sumnjom na koronavirus

Ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik Marijo Bekić potvrdio je u utorak kako je 30-godišnji muškarac s juga Hrvatske, koji se vratio s puta na Tajland, u ponedjeljak navečer hospitaliziran u dubrovačkoj bolnici pod sumnjom na zarazu koronavirusom te da je dobrog općeg zdravstvenog stanja, javlja Hina.

 

Bekić je istaknuo kako su u bolnici provedene sve mjere predostrožnosti prema posebnom protokolu za ovakve situacije.

“Provedene su mjere prema pacijentu i osoblju. Imamo poseban ulaz, izolaciju, poseban pribor. Jako dobro smo se školovali na dosadašnjim iskustvima ospica i gripe. Oprezniji smo od traženog standarda”, poručio je ravnatelj Bekić.

Dodao je kako bi rezultat nalaza trebao biti poznat u srijedu.

Fenix-magazin/SIMHina

Povezano

U NJEMAČKOJ SE BIRA „MLADENAČKA RIJEČ 2026.“: Jedan prijedlog već podigao prašinu
Stipe Botica, Marijana Dokoza i Ante Nadomir Tadiä Šutra / Foto: Fenix (IR)
ŠUTRA PRED BRANITELJIMA: Prihvaćam svaku kritiku, samo neka bude ljudska!
DJEČAK (3) PAO S BALKONA U BAVARSKOJ: Srećom zadobio lakše ozljede
DER TEMPLERORDEN: Geschichte, Geheimnisse und authentische Ausrüstung der legendären Ritter
PREDNOSTI ŽIVOTA U PULI: Zašto je sve više ljudi bira za život i ulaganje
Ratni brodovi (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
10 EUROPSKIH MORNARICA PROTIV RUSIJE: Velike Britanija i 9 drugih europskih država planiraju uspostavu pomorskih intervencijskih snaga
HRVATSKI ISELJENICI: Najveći problemi života izvan domovine