Nakon četiri dana stanke danas počinju prometovati vlakovi u podzemnoj željeznici u središtu Frankfurta

Nakon četiri dana stanke, u ponedjeljak oko 16 sati trebao bi proći prvi vlak podzemnom željeznicom S-Bahn Rhein-Main u samom središtu Frankfurta.

Podzemna željeznica je zbog radova na signalnoj kutiji  bila zatvorena četiri dana.

Tijekom zatvaranja S-Bahna, građani su četiri dana morali putovati autobusima, tramvajima i automobila što dovodi do povećanih gužvi u prometu.

Iz Njemačke željeznice (Deutche Bahna) su najavili novo zatvaranje iste podzemne željeznice. Naime, planirani radovi na toj podzemnoj trasi,  trajat će od 25. srpnja do 3. kolovoza ove godine i u to vrijeme će željeznica biti zatvorena.

Podzemna željeznica koja prolazi ispod Frankfurta je jedna od najznačajnijih dijelova Deutsche Bahna i ima veliku mrežu prometnih linija,  treća je po veličini u Njemačkoj, nakon Berlina i Münchena.

Fenix-magazin/MD

Povezano

ČOVIĆ I FILIPOVIĆ U TOMISLAVGRADU: Povezivanje lokalnih tema i političkih prioriteta u središtu sastanka
RIJEKE LJUDI PREPLAVILE MEĐUGORJE NA 45. OBLJETNICU: Deseci tisuća hodočasnika i snažne poruke s oltara
Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
DRŽE I DO 10.000 EURA: Nijemci masovno gube novac čuvajući ga na tekućim računima
PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina