Marin Selak (desno) postigao je 5 golova za "bijelo-plave" iz Heilbronna /Foto:Fenix

Marin Selak hat trickom upisao četvrtu zaredom pobjedu B-W Tomislava iz Heilbronna

SV Blau Weiß Tomislav –  SV Neckarwestheim 4:1 (0:0)

Novom, četvrtom prvenstvenom pobjedom od 4:1 nad momčadi SV Neckarwestheim, momčad Blau Weiss Tomislava je zadržala vodstvo na tablici sa maksimalnih 12 bodova uz gol razliku 13:3.

Svojom lepršavom igrom, koja je u nedjelju viđena samo u drugom poluvremenu, plavo-bijeli stroj nastavlja drobiti protivnike na radost svojih brojnijih navijača, koji su svoje igrače i ovog vikenda ispratili s velikim pljeskom.

Nakon bezidejnog prvog poluvremena, u 47 minuti gosti su nepažnjom i greškom hrvatske obrane došli u vodstvo od 0:1. Momčad trenera Petra Matijevića doživjela je tada lagani šok. Srećom ne zadugo jer je ulazak Davora Vukoje i novog  igrača Ivan Cuzića u poluvremenu donio osvježenje u igru hrvatske momčadi. Gosti su se radovali svega dvije minute, točnije do 49. minute kada Marinko Nedić trese protivničku mrežu za izjednačenje 1:1.

Hrvati iz B-W slaveA onda slijedi serija najboljeg u redovima B-W Tomislav Marina Selaka. Najprije u 75. min Selak dovodi svoju momčad u vodstvo od 2:1, potom u prizemnim udarcima u 86 minuti povisuje na 3:1 da bi u sudačkoj nadoknadi raspoloženi Selak postigao hat tricko za veliko slavlje igrača i navijača hrvatske  momcadi iz Heilbronna.

Uz riječi hvale za Marina Selaka pohvale za svoju igru zaslužuje i kapetan Marin Idžan te strijelac jednog gola Marinko Nedić koji je i najbolji strijelac svoje momčadi

Sastav B-W Tomislav: Vidic P., Josić I., Selak M., Baotić M., Nedić P., Dugandžic M., Nedić M., Sajić I., Idzan M. (kapetan), Kristić I., Baotić M. Pričuve: Gasi A., Halilović M., Vukoja D., Selak D., Ćuzić I.

Fenix-magazin/SIM/K Pejić  Foto:Tihomir Tominac