Zagreb-Kiel(ILUSTRACIJA /, Foto: Hina

LIGA PRVAKA: Rukometaši Zagreba poraženi u zadnjem dvoboju u skupini A kod njemačkog Kiela

Rukometaši Zagreba poraženi su u zadnjem dvoboju u skupini A Lige prvaka kod njemačkog Kiela 22-33 (15-17).

 

Zagreb je očekivano poražen na gostovanju kod Kiela, koji je u utakmicu ušao jako motiviran jer je pobjedom osiguravao prvo mjesto i bolji ždrijeb u četvrtfinalu.

Kiel je započeo bolje utakmicu i nakon vodstva 10-3 činilo se da će lako do pobjede. No, hrvatski prvak se nije predavao, došao je na minimalni zaostatak od 16-15 na kraju prvog poluvremena.

Kudikamo skuplja njemačka momčad je ipak pitanje pobjednika rješila odmah na početku drugog dijela kada su serijom 9-1 došli do nenadokadivog vodstva od 26-16.

Kod Zagreba su Davor Ćavar, Patryck Walczak i Timur Dibirov dali po četiri gola, dok je vratar Ante Grbavac imao osam obrana. Nijemce je predvodio Niclas Edberg s devet golova, dok je Domagoj Duvnjak zabio dva.

Zagreb će skupinu završiti kao peti ili šesti, ovisno o utakmici PSG – Szeged, dok je Kiel osigurao prvo mjesto.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina
POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva