Momčad Croatije II Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

ISPRAVLJEN PROPUST IZ PRETHODNOG KOLA: Croatia II Frankfurt na gostovanju deklasirala Union Niederrad III

Nakon prošlotjednog poraza na domaćem terenu od TSG 51 Frankfurt, druga momčad Croatije Frankfurt je u nedjelju upisala uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Niederradu.

Union Niederrad III – FC Croatia II 1:6 (1:2)

Svoju bolju igru na početku utakmice momčad Croatija je konkretizirala pogotkom Romića na dodavanje Leonarda Braćića u 15. minuti. U 25. minuti Croatija je vodila već sa 2:0 nakon solo prodora i pogotka Marcela Ladana.

Iako su domaćini smanjili rezultat na 1:2, Croatija je u nastavku utakmice u drugom poluvremenu zaigrala još bolje i postigla 4 nova pogotka. Strijelci su bili Mirko Puljić u 68., Kelava u 73., Leonardo Braćić u 80., i Josip Puljić u 86. min za konačnih 1:6.

Sastav druge momčadi Croatije: Šime Vidakušić, Jeličić, Božinovi-Mador, Marin Laden, Mirko Puljić, Leonardo Braćić, Amanadidis. Keleva, Romić, Bonanno, Marcel Ladan. Još su igrali: Josip Puljić (j), Grančić i Filip Livajić.

Nakon odigranih 7. kola, druga momčad Croatije zauzima visoko 3. mjesto na ljestvici sa 15 bodova i gol razlikom 26:9.

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u nedjelju, 2. listopada na domaćem terenu u Heddernheimu. Protivnik je Germania Gienheim II. Utakmica počinje u 13 sati.