Detalj s utakmice Croatije Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (S.Konta)

GOLIJADA U FRANKFURTU: Croatia s 8:1 deklasirala momčad Koreje u prvom kolu njemačkog kupa

U prvom kolu njemačkog kupa za regiju Frankfurta, Croatia Frankfurt je deklasirala momčad Koreje sa čak 8:1.

FC Croatia Frankfurt – FC Korea Frankfurt 8:1 (2:0)

1. Daniel Konta u
Trener Croatije Daniel Konta / Foto: Fenix

Nakon prvog poluvremena, koje je završeno brzopoteznim vodstvom Croatije od 2:0 kada su u 23. i 24. minuti zgoditke postigli Gluhaković i Budimir, momčad trenera Danijela Konte je svoju bolju igru potvrdila sa čak šest zgoditaka u drugom poluvremenu.

Trostruki strijelac bio je najbolji pojedinac utakmice Budimir, dok su po jedan zgoditak postigl Gluhaković, Gamulin, Bonanno, Jurić i Medvidović, dok je jedan  autogol djelo Koreanaca.

Sastav Croatije Frankfurt: Lijazović, Bešlić, Amanatidis (od 71. Livajić) , Bozinović-Mador, Grgić, Bonanno (od 61. Medvidović), Josip Jurić, Gluhaković, Gamulin (75. Periša), Dragan Budimir.

Iduća utakmice prve momčadi Croatije je na rasporedu u nedjelju, 15. kolovoza u 15,30 sati kada hrvatska momčad igra u gostima prvenstvenu utakmicu u Kreisoberligi Frankfurta protiv momčadi Türkgücü Frankfurt.

U predigri utakmice, druga momčad Croatije igra protiv druge momčadi Türkgücü u 13 sati. Adresa igrališta Türkgücüja u Frankfurt-Gallusu je: Sondershausenstraße 7-9, 60326 Frankfurt