HNK Slaven
Detalj s utakmice Slavena i Croatije II Bietigheim/ Foto: Fenix (A. Ćorić)

STUTTGART: U pripremnoj utakmici HNK Slaven savladao drugu momčad Croatiju Bietigheim sa 3:1

U trećoj pripremnoj utakmici za novu sezonu nogometaši Slavena iz Stuttgarta su ostvarili pobjedu od 3:1 nad drugom momčadi Croatije Bietigheim.

HNK Slaven – NK Croatia II Bietigheim 3:1 (2:1)

Igrači Slavena su bolje otvorili utakmicu i već u 11. minti su došli u vodstvo od 1:0 zgoditkom Ivana Rajića. Već u 18. minuti Sleven je svoju bolju igru okrunio zboditkom Krunoslava Klepca u 19. minuti za vodstvo od 2:0. Do kraja poluvremena gosti iz Bietigheima su smanjili rezultat na 2:1 u 33. minuti.

U nastavku utakmice Slaven je nastavio sa napadačkom igrom. Mladi 17.godišnji debitant Nebojša Radivoj u svom prvom nastupu u 83. minuti  trese mrežu gostiju za konačan rezultat od 3:1.

1 5

SASTAV HNK SLAVEN: Matija Vinski, Felix Marković, Atanas Stoyanov, Dejan Vojnović, Nikola Perikić, Igor Magoci, Krunoslav Klepac, Ivan Raić, Dino Džakmić, Sascha Heckel, Berislav Kaleb. Još su igrali:  Nebojša Radivoj, Dario Jokić i Frank Polenske.

SASTAV CROATIJE II BIETIGHEIM: Benedikt Križić, Dario Pavić, Edrian Kuster, Josip Krizić, Anto Jurić, Sven Matešić, Noah Lustig, Carmelo Caizzi, Mario Mirković, Marin Dujmić, Josip Karadža