Croatia Zürich / Foto: Fenix

GAZE SVE PRED SOBOM: Treća uzastopna pobjeda seniora 30+ Croatije Zürich

U prvenstvenoj utakmici trećeg kola lige Seniori 30+ momčad Croatije Zürich upisala je u petak navečer i treću uzastopnu pobjedu.

SV Seebach ZH – NK Croatia ZH 0: 2 (0 : 0)

Domaća momčad Seebacha je pružila tek jači otpor hrvatskoj momčadi u prvom poluvremenu koje je završeno bez pogodaka.

croatia zurich 1Čvrsta i agresivna momčad domaćina nije se dala lako slomiti ni u nastavku utakmice. Croatija je dubinskim loptama više puta proigravala svoje napadače koji nisu ispjevali zatresti mrežu Seebacha.

No, takva igra Croatije je ipak dala rezultat u 65. minuti kada Dražan Zubonja postiže zgoditak i dovodi Croatiju u vodstvo od 1:0. Drugi gol postigao je Mario Jagunić lijepim lobom vratara domaćih za rezultat od 0:2.

Bila je to zaslužena pobjeda Croatije u kojoj su odličnu igru pružili Antonio Rapisarda i kapetan Igor Pavlović.

Sastav NK Croatia ZH ( Sen.30+ ): Mladen Čutunić, Ivan Terzić, Robert Mastelić, Igor Pavlovic ( C ), Ivo Lucic, Josip Pranjković, Mario Jagunić, Antonio Rapisarda, Dinko Sostaric, Oliver Ziljak, Dražan Zubonja. Jos su igrali: Zeljko Cutunic, Danijel Batinić, Goran Omelic, Arpad Kerepes.Trener: Zeljko Cutunic, Ivan Terzic. Strelijel i za Croatiju 30+ : Drazan Zubonja (65) 0:1 i Mario Jagunic (71) 0:2.