Arhivska fotografina na kojoj je strijelac dvaju pogodaka Kian Bonanno prvi s lijeva / Foto: Fenix (S. Konta)

FRANKFURT: Croatia II s 2 pogotka u 90. minuti iščupala bod protiv prvoplasirane momčadi lige

U derbiju kola KLC Frankfurt Gr.1, trećeplasirana na ljestvici Croatia II Frankfurt odigrala je neriješeno sa prvoplasiranom momčadi lige  DJK Schwarz Weiß Griesheim ll rezultatom 3:3

FC Croatia II – DJK Schwarz Weiß Griesheim II 3:3 (1:1)

Bila je to odlična utakmica u kojoj su gosti prvi došli u vodstvo. Croatia II je uspjela izjednačiti pogotkom Kiana Bonanna iz slobodnog udarca sa 30 metara te je rezultatom 1:1 završeno prvo poluvrijeme.

U nastavak utakmice gosti su opet bolje ušli i s dva postignuta pogotka došli su u vodstvo od 3:1. No, momčad trenera Bonanna nije se predavala. Najprije je trenerov sin Kian Bonanno u 90. minuti opet iz slobodnog udarca, ovog puta sa 17 metara, smanjio rezultat na 2:3, da bi Marcel Ladan u 4. minuti sudačke nadoknade izjednačio rezultat i donio drugoj momčadi Croatije zasluženi bod.

SASTAV CROATIJE II: Novokmet, Klisanin, Jeličić, Marin Ladan, Mirko Puljić, Bračić (od 36. Rida Harchaoui, Amanadidis, Bonanno,  Marcel Ladan, Štrljić (od 22. Ivanković), Josip Puljić

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u nedjelju, 26. veljače na svom terenu u Hedderheimu u 12:30 sati protiv momčadi FV 09 Eschersheim ll. Nakon te utakmice, u 15 sati na istoim terenu se igra utakmica između prve momčadi Croatije i momčadi SV 07 Heddernheim.