FRANKFURT: ADAC PROVEO ISTRAŽIVANJE, javni prijevoz u Frankfurtu je zaista skup

Njemački automobilski klub (ADAC) proveo je istraživanje u kojem su njemačkom gradu najskuplje autobusne i tramvajske karte.

 

Istraživanje je provedeno u 21 gradu diljem Njemačke. Prema njihovom istraživanju Frankfurt se nalazi među najskupljim gradovima.

Putnici u Frankfurtu, za mjesečnu voznu kartu Rhein-Main-Verkehrsverbunda (RMV) moraju platiti 90,40 eura.

U Kölnu i Bonnu za mjesečnu kartu treba izdvojiti 98,50 eura dok u Hamburgu takva karta dođe više od 100 eura. Pojedinačna karta za javni prijevoz u Frankfurtu je također među skupljima te za nju treba izdvojiti 2,75 eura dok takva karta u Nürnbergu košta 3,20 eura.

Prema podatcima ADAC-a, u Frankfurtu se isplati izdvojiti za dnevnu kartu 5,35 eura, a u Stuttgartu ćete takvu kartu platiti i manje odnosno 5,20 eura.

Fenix-magazin /DP/

Povezano

ČOVIĆ I FILIPOVIĆ U TOMISLAVGRADU: Povezivanje lokalnih tema i političkih prioriteta u središtu sastanka
RIJEKE LJUDI PREPLAVILE MEĐUGORJE NA 45. OBLJETNICU: Deseci tisuća hodočasnika i snažne poruke s oltara
Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
DRŽE I DO 10.000 EURA: Nijemci masovno gube novac čuvajući ga na tekućim računima
PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina