Croatia Bonn / Foto: Fenix (N. Markić)

(FOTO) Croatia Bonn ostvarila pobjedu od 14:0, Mihaljić i Panić postigli po 4 pogotka

Od prve minute drugoplasirana momčad lige Croatia Bonn je pokazala kako je došla izboriti pobjedu iako su hrvatskoj momčadi nedostajala tri-četiri ključna igrača.

FC Jawanan Bonn – NK Croatia Bonn 0:14 (0:6)

No, momčad koja želi osvojiti prvo mjesto u Kreisligi D, a u što vjeruju kako igrači i uprava tako i najvjerniji hrvatski navijači u Bonnu i regiji, u svaku utakmicu ulazi bez kalkulacija po sva tri boda.

Croatia Bonn 2.

Od prve minute trener Zdravko Jozić je postavio igru 4-2-3-1 te hrabro išao na pobjedu bez primljenog zgoditka. To se i dogodilo jer je sve bilo posloženo u momčadi kako i treba biti.

Sa samo šest primljenih pogodaka u šest kola, neporažena Croatia Bonn ima najbolju obranu u ligi. Do sada je Croatia Bonn ostvarila pet pobjeda i jedan remi te trenutačno zauzima drugo mjesto sa zaostatkom od 2 boda za prvoplasiranom momčadi Rot-Weiss Merl IIIMali navijaci Croatije Bonn

Sastav Croatije Bonn: Patrik Šimičić,  Luka Adam, Miroslav Grgić, Stanislav Panić, Josip Bagarić, Dragan Grgić, Matteo Grgić, Krešimir Andrlon, Anton Mihaljić, Robert Jozić. Klupa za pričuve: Matej Brnadić, Pero Ambrožić,  Borna Brečka, Marko Sinković, Marko Pejić, Ivan Kovačić. Trener Zdravko Jozić

Strijelci za Croatiju: Mihaljić (4 ), Miroslav Grgić (2), Panić (4), Andrlon (3) i Sinković (1)

Iduću utakmicu Croatia Bonn igra u nedjelju na svom terenu u 15 sati protiv momčadi SV Rot-Weiß Queckenberg.