Donosimo imena dobitnika natjecanja Volim čitati održanog u Neu Isenburgu

U subotu 11. ožujka 2017. godine Hrvatska nastava Hessen u suradnji s Kroatische Gemeinschaft „Kroatien“ e.V. Neu-Isenburg četvrtu godinu zaredom organizirala je natjecanje u čitanju pod nazivom Volim čitati.

Natjecanje su svojim dolaskom i srdačnim pozdravom uveličali Tihomir Kujundžić, konzul Republike Hrvatske u Frankfurtu na Majni te Herbert Hunkel, gradonačelnik grada Neu Isenburga.

natjecanje volim citati (22)Na natjecanju su sudjelovali učenici 3., 4., 5. i 6. razreda koji su čitali ulomke iz djela poznatih hrvatskih natjecanje volim citati (4)književnika Sunčane Škrinjarić i Ivana Kušana.

Stručno povjerenstvo sačinjavale su učiteljice Hrvatske nastave Hessen.

U kategoriji natjecatelja 3. i 4. razreda prvo mjesto osvojila je učenica nastavnog mjesta Kelkheim, Emily Crnković, a drugo mjesto učenica Kiara Peran iz nastavnog mjesta Frankfurt na Majni – Bornheim.

Među učenicima 5. i 6. razreda najbolji uspjeh postigla je učenica Marula Toplek iz nastavnog mjesta Langen, a drugo najbolje mjesto osvojila je Ana Marelja, učenica nastavnog mjesta Frankfurt na Majni- Nied.