David Todorić u dvije minute zabio dva gola u novom porazu Croatije Frankfurt

FC Croatia – Griesheim Tarik 4:5 (0:3)

Croatia Frankfurt doživjela je drugi uzastopni prvenstveni poraz. Ovaj put bolji od hrvatske momčadi bila je momčad Griesheim Tarika. Utakmica je izgubljena u prvom poluvremenu kada su gosti ostvarili visoko 0:3 vodstvo. Premda su prvi gol u 6. minuti gosti postigli iz zaleđa, u 16. minuti već je bilo 0:2 nakon kaznenog udarca sa 11 metara. Obrana Croatie pogriješila je u 28. minuti i gosti, čija igra se zasnivala na čvrstoj obrani i brzim protunapadima, već je vodila sa 0:3.

U drugom dijelu trener Croatia Andreas Schaefer uvodi u igru Šandrka i Andrića. Croatija je zaigrala bolje i nakon gola Puljića u 51. minuti iz slobodnog udarca, Vukovski u 68. minuti na dodavanje Šandrka smanjuje na 2:3. U jeku napada Croatije opet je sijevnula kontra gostiju i u  69. minuti već je 2:4 a u 84 i 2:5. Čast Croatije spašava mladi David Todorić koji u roku dvije minute zabija svoja dva zgoditka za poraz Croatije na domaćem terenu od 3:5.

Sastav Croatije:  Jurić, Bešlić, Mihaljević, Vidović, Drlje, Soldo (od 45. Šandrk), Vukovski, Puljić, Propadalo (od 77. David Todorić), Blažeković (od 45. Andrić), Lovrić

Visoka pobjeda druge momčadi Croatije

FC Croatia II – Griesheim Tarik II 10:3

Za razliku od prve momčadi, druga momčad Croatije nastavila je seriju dobrih igara. U susretu protiv druge momčadi Griesheim Tarik Hrvati su ostvarili iznenađujuće visoku 10:3 pobjedu. Po tri zgoditka postigli su Todorić i Jerković a po jedan gol Jerković, Draguljić, Križanac i Majić .

Sastav Croatije II: Periša, Draguljić, Josip Puljic, Jeličić, Maganjić, Jerković (od 45. Skočibušić, Romić, Sičenica, David Todorić, Vardić (od 38. Majić), Križanac (od 55. Livajić)

Iduću nedjelju, 22. listopada, prva i druga momčad Croatije gostuju u F-Fechenheimu gdje igraju protiv momčadi Spvgg 03 Fechenheim. Prva utakmica je u 13,00 a druga u 15,00 sati. Adresa igrališta je: Birsteiner Str.54, 60386 Frankfurt am Main