Croatia Stuttgart sve bliže opstanku u Bezirksligi

Croatia Stuttgart – SSV Zuffenhausenn 1:0 (0:0)
1aNakon prošlotjednog posrtanja kod Plattenharda, nogometaši Croatie u nedjelju su se pobjedom od 1:0 protiv SSV Zuffenhausenn ponono vratili na pobjedničku stazu. Iako je hrvatska momčad bila oslabljena zbog neigranja nekoliko prvotimaca, u ogledu protiv davljenika Croatia je zasluženo slavila i napravila još jedan korak bliže opstanku u Bezirksligi. Strijelac jedinog pogotka bio je Iranac u redovima Croatie Puria Masoumifar.

Masoumifar Puri
Iranac u redovima Croatie Puria Masoumifar

Masoumifar je u 55. minuti snažnim udarcem sa ruba šesnaesterca donio vodstvo svojim suigračima. Bio je to i ujedno konačan rezultat utakmice, u kojoj su se igrači Croatije dosta mučili sa realizacijom.
Sastav Croatje Stuttgart: Karačić, Marjanović, Ivan Sudar, David, Franc Čagalj , Benaković, Kristijan Čagalj, Puria Masoumifar (od 84. min Čolak), Šerić (od 90. min Brešić), Mamić, Dario Sudar (od 33. Oroz). Strijelac za Croatiju: Masoumifar u 55. minuti.

U iduću nedjelju Croatia gostuje u Möhringenu, gdje će kod izravnog konkurenta u borbi za opstanak u Bezirksligi Stuttgarta kod Spvgg Möhringen tražiti nove bodove.

Hrvatska momčad trenutačno zauzima 11 mjesto na ljestvici (od 16 momčadi) s osvojenih 29 bodova uz  gol razliku 41:56.