Foto Fenix Magazin:Josip Vujica (Croatia Griesheim) u skoku

Croatia Griesheim savladala Weiterstadt i nastavila borbu za gornji dio tablice A lige Darmstadt

U derbiju dviju momčadi iz sredine tablice Croatia Griesheim bila je bolja i sa visokih 4-2 savladala izravnog konkurenta za gornji dio tablice SV Weiterstadt. Croatia Griesheim je današnju utakmicu rješila već u prvom dijelu kada je sa četiri gola rezultat učinila gotovo nedostižnim za goste iz Weiterstadta. Drugi dio utakmice Croatia Griesheim je znalački čuvala rezultat, iako su i gosti pokušali smanjiti rezultat, ali neuspješno.

Croatia Griesheim je došla u vodstvo 1-0 već u prvoj minuti kada je Altuna jednu loptu ubačenu iz kosa ubacio glavom iza leđa vratara gostiju. U 15. min bilo je već 2-0 za Croatiju Griesheim. Strijelac je bio Blažević koji je jednu loptu ubačenu iz kornera glavom pospremio u mrežu gostiju iz Weiterstadta.
U 20. min Fabrizio je povećao vodstvo Croatie Griesheim na 3-0, da bi Markota u 40. min pogodio za visokih 4-0. Do kraja prvog poluvremena gosti iz Weiterstadta su smanjili rezultat na 4-1 pogotkom iz jedanaesterca.

Drugi dio susreta Croatia Griesheim je uspješno čuvala loptu i puteve svome golu. No, u 64. min Weiterstadt je uspio smanjiti  rezultat na 4-2.
Mogao je Weiterstadt učiniti susret neizvjesnijim da su iskoristili jedanaesterac dosuđen im u 75. min, međutim golman Croatie Griesheim Smith je obranio udarac s bijele točke i tako onemogućio goste u namjerama. Gosti do kraja utakmice nisu više ozbiljnije zapraijetili golu Croatie Griesheim.

SV Croatia Griesheim: Smith, Altuna, Vujica, Blažević, Markota, Mulac, Mlakić, Bikić, Rotaru, Ulusow, Fabrizio. Klupa(Makonen, Bralić, M.Nothnagel, D.Nothnagel, S.Markota)