Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix

Duvnjak i Puljić dvostruki strijelci u visokoj 10:4 pobjedi druge momčadi Croatije Frankfurt

Pod vodstvom novog trenera Talijana Csmerla Occhipintia, druga momčad Croatije deklasirala je momčad SG 28 Frankfurt visokim rezultatom od 10:4.

FC Croatia II Frankfurt – SG 28 Frankfurt 10:4 (4:1)

Od samog početka hrvatska momčad krenula je furiozno i već u 8. minuti golom Doganlara na dodavanje Falute dolazi u vodstvo od 1:0. Do kraja prvog poluvremena pobjednik utakmice je već bio riješen jer je Croatia vodila već sa 4:0. Zgoditke su redom postizali Jerković, Mokrzycki i Livajić.

U drugom dijelu utakmice Croatia je postigla još 6 zgoditaka a zgoditke su postigli Duvnjak i Puljić po dva a po jedan Doganlar i Dominik Vukošić.

Sastav Croatije II: Novokmet, Jeličić, Periša, Livajic, Duvnjak (od 60. Mateo Vukošić), Rohwerder, Mokrzycki, Faluta, Bolotin (od 46. Puljić), Doganlar, Jerković (od 57. Dominik Vukošić)

P druga momčad Croatije igra u nedjelju, 15. rujna u Nieder-Erlenbachu u 15 sati . Adresa igrališta je: Am Riedsteg, 60437 Frankfurt.