Vratar Croatie Griesheim Danijel Šolić / Foto: Fenix magazin

Croatia Griesheim pretrpjela težak poraz od Erzhausena

U 19. kolu Kreislige A Darmstadt Croatia Griesheim ugostila je na domaćem terenu momčad SV Erzhausen i doživjela poraz 1-5. Punih četrdesetak minuta tinjala je nada nogometaša Croatije Griesheim kako će protiv vodeće momčadi lige Erzhausena osvojiti sva tri boda nakon što je Erich Micke u 11. minuti doveo hrvatsku momčad u vodstvo.

Međutim pad koncentracije nogometaša Croatie Griesehim u 45. minuti su iskoristili agilni gosti iz Erzhausena i poravnali rezultat na 1-1 s kojim se otišlo na odmor.

Tko zna kako bi utakmica završila da je danas raspoloženi Erich Mike u 35. minuti pospremio loptu u mrežu, nakon što ga je Vice Puljiz sjajno uposlio, međutim dobar udarac Mikea sjajnom je reakcijom zaustavio vratar Erzhausena.

Četrdesetpeta mintuta bila je nesretna za hrvatsku momčad jer osim što su gosti poravnali rezultat, danas raspoloženi, Goran Mulac dobio je crveni karton zbog udaranja igrača.

U drugom dijelu gosti iz Erzhausena efektno su koristili višak igrača na terenu i konstantno prijetili vratima Croatije Griesheim.

U 48. minuti jedan igrač Croatije nepropisno je zaustavio u kaznenom prostoru napadača Erzhausena. Najstrožu kaznu gosti su iskoristii i poveli 2-1.

U 60. minuti gosti su povećali vodstvo na 3-1 nakon što se nakon jednog ubačaja s boka lopta odbila od Luke Stanušića i završila u vlastitoj mreži.

Kako je igra odmicala tako su nogometaši Croatije Greisheim gubili ritam i slabije držali linije što su iskoristili gostujući igrači i još dvama pogotcima u 70. i 80. minuti priveli susret mirno kraju.

SV CROATIA GRIESHEIM: Šolić, Fabrizio, Bralić, Stanušić, Blažević, Mulac, Ulusow, Stipić, Mike, Mlakić, Puljiz. Klupa (Jurić, Hanke,Baysal,Treusch)