Saša Mlakić(crveni dres) Croatia Griesheim / Foto:Fenix-magazin

Croatia Griesheim poražena od TSG Wixhausena

Croatia Griesheim pretrpila je drugi uzastopni poraz ovaj tjedan. Prvo je Croatia Griesheim u četvrtak izgubila 6-0 od Erzhausena, da bi neuspješni tjedan hrvatska momčad okončala ove nedjelje porazom od Wixhausena 3-2.

Kako se bliži kraj jesenskog dijela prvenstva tako Croatia Griesheim sve teže uspijeva ostvariti pozitivan rezultat. Dva uzastopna poraza gurnuli su hrvatsku momčad iz Griesheima na 15. mjesto Kreislige A Darmstadt koje vodi u doigravanje za opstanak u A ligi.

Croatia Griesheim protiv Wixhausena nije pokazala puno od igre, tek je posljednjih 15-ak minuta susreta probudilo nadu kako bi hrvatska momčad mogla preokrenuti već izgubljenu utakmicu, ali dva gola Puljiz(80.min) i Mlakić(84.min) nisu bila dovoljna da se dostigne visoko vodstvo gostiju 3-0.

Gosti iz Wixhausena došli su u vodstvo 1-0 u 43. minuti preko Groegera iz slobodnog udarca, nakon jednog prekršaja u visini kaznenog prostora.

U 50. minuti Zaremba je sam prošao kroz obranu Croatie Griesheim i povisio rezultat na 2-0.

Sve nade hrvatske momčadi u pozitivan rezultat potonule su u 76. minuti kada je Zaremba povisio na 3-0.

Krilni napadač Croatie Griesheim Vice Puljiz smanjio je rezultat na 3-1 u 80. minuti kada je sjajnim udarcem sa nekakvih 20-ak metara zatresao mrežu Wixhausena.

Kada je David Bikić u 84. minuti izborio kazneni udarac a Saša Mlakić ga uspješno realizirao probudila se i nada kako bi hrvatska momčad mogla okrenuti već izgubljenu utakmicu. Međutim do kraja susreta gosti iz Wixhausena su uspjeli sačuvati vlastitu mrežu netaknutom i tako odnijeti tri boda iz Griesheima.

SV CROATIA GRIESHEIM: Šolić, Vujica, Stanušić, Markota, Ulusow, Mike, Bikić, Kocić, Mlakić, Puljiz, Pupić. Klupa(Bralić, Bihorčić, Uzsal, Treusch)