Slavlje igrača u uprave Croatije Frankfurt nakon pobjede / Foto: Fenix (M.Kelava)

FRANKFURT: Croatia ostvarila važnu pobjedu, na vrata morao igrač Petar Bešlić

Croatia Frankfurt je u nedjelju upisala važnu pobjedu koja je prvu pobjedu nakon dva poraza i jednog remija u ovom mjesecu.

FC Croatia – SV Griesheim Tarik 4:1 (1:1)

Unatoč izostanku nekoliko prvotimaca te vratara, zbog čega je na vrata Croatije morao obrambeni igrač Petar Bešlić, hrvatska momčad iz Frankfurta je obzirom na okolnosti pružila solidnu igru i upisala nova tri boda s kojima je Croatiju trenutačno na 10 mjestu na ljestvici od 18 klubova Kreisoberlige Frankfurta.

Croatia Frankfurt 2
Momčad Croatije Frankfurt pred početak utakmice / Foto: Fenix (M.Kelava)

Najbolji strijelac Croatije Ivan Propadalo doveo je u 14. minuti svoju momčad u vodstvo preciznim udarcem sa 17 metara. Gosti su uzvratili u 43. minuti izjednačivši rezultat na 1:1.

U nastavku utakmice Croatia je potpuno zagospodarila terenom. Zaredale su se, a vodstvo Croatiji od 2:1 donio je Marko Kukić u 54. minuti neobranjivim udarcem sa 26 metara. U 60. minuti Dragan Budimir povećava vodstvo Croatije na 3:1 nakon što ga je lijepo uposlio Propadalo. Točku na konačan rezultat od 4:1 postavio je Domagoj Molnar na dodavanje Tomislava Topića.

Sastav Croatije: Bešlić, Kukić, Grgić, Livajić (od 66. Drlje), Jurić (od 87. Periša), Gamulin (od 66. Topić), Andrić, Molnar, Propadalo, Budimir, Puljić

Druga momčad Croatije dobila je utakmicu s 3:0 jer se druga momčad Griesheim Tarik nije pojavila na terenu.

U nedjelju, 5. prosinca igra se posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva u kojem Croatia u 14.30 sati gostuje kod u F-Niederradu kod momčadi SC Weiß Blau Niederrad. Adresse igrališta je: Holzhecke 16, 60528 Frankfurt am Main