Croatia Griesheim-Ilustracija

Croatia Griesheim nastavila pobjednički niz

Po teškom i maglovitom terenu Croatia Griesheim izborila je važnu pobjedu (3-2) u gostima kod DJK/SSG Darmstadt i tako nastavila pobjednički niz. Treća uzastopna pobijeda Croatie Greisheim i devet osvojenih bodova momčadi Mirca Brandaua i Nikice Raosa, nakon kratke jeseneske krize rezultata, razultirali su 8. mjestom na tablici Kreislige A Darmstadt.

Utakmicu protiv DJK/SSG Darmstadt Croatia Griesheim otvorila je nesmotreno primljenim pogotkom u 2. minuti susreta. Ubrzo nakon ulaska sa klupe rezultat na 1-1 je poravnao Lukas Blessing u 26. minuti susreta. Nakon izjednačujućeg pogotka nastavila je Croatia Greisheim sa pritiskom na vrata DJK/SSG Darmstadt pa je u 30. minuti najbolji strijelac Croatie Griesheim Razan Farag doveo u vodstvo „Plave“ od 2-1.

Početkom drugog poluvremena uspjeo je domaći DJK/SSG Darmstadt nakon dosuđenog kaznenog udarca izjednačiti rezultat na 2-2. Golman Croatie Griesheim Darel Buljugija opet je bio na mjestu i obranio kazneni udarac ali odbijenu loptu u mrežu je pospremio Haile.

Pri samom kraju susreta uspjela je Croatia Greisheim doći do pobjede. Igrala se 85. minuta kada je sa desne strane korner izveo Razan Farag, ubačenu loptu na pet metara u mrežu spretno je ubacio Jure Markota za konačnih 3-2 Croatie Griesheim.

SV Croatia Griesheim: Buljugija, Pupić, Bickelhaupt, Markota, Gebreigzeher, Farag, Nothnagel, Smajović, Perić, Nazari, Denis Andrijević. Klupa(Blessing, Madroun, Brandau)