Ivan Propadalo (br. 9) i Zvonimir Doić / Foto: Fenix

Croatia Frankfurt savladala uvijek neugodnu momčad Kalbacha II, dva zgoditka Ivana Propadala

Prošlotjedni poraz od vodećeg na tablici Niederrada nije uzdrmao redove Croatie Frankfurt. Hrvatska momčad je u subotu popodne lakše od očekivanog došla do pobjede protiv uvijek neugodne momčadi Kalbacha II.

FC Croatia – FC Kalbach II 3:1 (2:1)

Prvi zgoditak na utakmici za 1:0 vodstvo Croatije postigao je Ivan Propadalo na dodavanje Denisa Grančića u 13. minuti. Svega 4 minute kasnije već je 2:0 za Croatiju a strijelac, na dodavanje Mira Drlje, je Ivan Duvnjak.

Iako su gosti u 44. minuti postigli zgoditak za smanjenje rezultata, igrači Croatije tvrdo su ušli u nastavak susreta i nisu dopuštali gostima priliku za izjednačenje. Na vratima Croatije bio je siguran novi, vrlo pouzdani,  vratar Marco Neuber.

Zasluženu pobjede Croatije potvrdio je najbolji strijelac hrvatske momčadi Ivan Propadalo u 85. minuti za konačnih 3:1.

Sastav Croatije: Marco Nauber, Miro Drije (od 65. Šandrk), Duvnjak (od 46. Ivica Vidović), Lažeta, Grančić, Propadalo (od 85. Todorić), Lovrić, Doić, A. Matić, Stipe Vidović, Amanatidis

Druga momčad Croatije ubilježila je tri boda bez borbe zbog kazne gostujuće momčadi Koreje.

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u gostima kod momčadi TUS Makkabi u nedjelju, 10. ožujka u 15 sati. Adresa igrališta Makkabija je: Bertramswiese 3, 60320 Frankfurt.

Druga momčad Croatije igra također u nedjelju, 10. ožujka u 15 sati u gostima kod FC Dynamo Frankfurt. Adresa igrališta Dynama je: Am Römerhof 9, 60486 Frankfurt.