Croatia Bietigheim ponovno na pobjedničkom kolosijeku, TSV isprašen sa 4:0

NK Croatia Bietigheim-TSV Flacht 4:0 (1:0)

Nakon prošlotjednog poraza u gradskom derbiju, Croatia Bietigheim je u utakmici protiv TSV-a pokazala snagu i uvjerljivo slavila sa 4:0.  Iako oslabljena neigranjem ozljeđenih Alena Lehečke, Stipe Rodina i Renze Radina, Croatia je od početka zagospodarila terenom i drugoplasirani TSV Flacht nije doslovce tijekom čitavog susreta dolazio u prilike ozbiljno ugroziti domaćeg vratara.

U 12. minuti Zvonimir Zivić pogađa mrežu, ali iz nedozvoljene pozicije, a samo 6 minuta kasnije Linkenheil, nakon dodavanja Mayera, upućuje snažan udarac, ali preko vratnice. Croatia je u 20. minuti došla u vodstvo nakon udarca iz kuta, kada inače iskusni obrambeni igrač i pomoćni trener Croatie Alexander Wagner glavom posprema loptu u mrežu gostiju. Između 33. i 38. minute nešto pokušavaju gosti, ali to je bilo sve od njih. Do kraja poluvremena bilo je još nekoliko lijepih kombinacijama domačih, te jak udarac Tsiolakidisa sa četrdeset (40) metara, koji vratar gostiju jedva brani.

Ista se slika gledala i u drugom dijelu. Na povećaanje vodstva od 2:0 čekalo se do 65. minute akda Zvonimir Zivić varkom ostavlja iza sebe nekoliko protivnika, te lijeviciom sa nekih 12 metara od gola matira vratara gostiju. Posljednja dva gola padaju ponovno nakon lijepih kombinacija na samom kraju susreta. Strijelci su Annunziata za 3:0 u 89., te Ermal Gashi (na slici) u posljednjoj minuti.

NK Croatia: Papakonstantinou, Mayer, Wagner, Kolak, Cervone, Cello, Tsiolakidis (M.Kaya), Gashi (Mihaljević), Annunziata, Zivić (Rehm), Linkenheil

U narednom, petom, kolu Croatia po treći puta ima protivnika koji konkurira za vrh ljestvice. Hrvatska je momčad gost u Marbachu, kod istoimenog FC Marbacha. Susret se igra u nedjelju 17. rujna u 15.00 sati

Fenix-magazin/SIM/Antun Igrec  / Foto:Fenix Magazin/A.Igrec