Detalj s utakmice Trenka / Foto: Fenix (I. Ilinković)

AUGSBURG: Poraz Trenka u utakmici u kojoj je sudac poništio 4 pogotka i dodijelio 2 crvena kartona Hrvatima

Nogometaši KSV Trenk iz Augsburga poraženi su u nedjelju na gostovanju kod druge momčadi Merchinga.

𝐓𝐒𝐕 𝐌𝐞𝐫𝐜𝐡𝐢𝐧𝐠 II – 𝐊𝐒𝐕 𝐓𝐫𝐞𝐧𝐤 𝟐:𝟏 (1:1)

Iaku su krenuli jako i sigurno od prve minute, igrači Trenka se nisu uspjeli izboriti za bodove protiv domaćih igrača i “domaćeg” suca.

U sedmoj minuti, Filip Đurić je sjajnim udarcem s 25 metara pogodio vratnicu, a kasnije je uspio postići pogodak nakon asistencije Matoševića i tako donio vodstvo Trenku. Hrvatska momčad je nastavila napadati i stvarati prilike, ali pristani sudac je poništio jedan pogodak Trenka zbog nepostojećeg zaleđa.

KSV Trenk 3Nakon toga, sudac Trenku nije baš išao pod ruku te je dijelio žute kartone za obične prekršaje, dok je domaćinima gledao kroz prste za znatno grublje startove. Trenk je uspio postići i drugi pogodak, no i taj je bio poništen zbog navodnog zaleđa.

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1 jer su domaćini izjednačili rezultat u brzoj kontri.U drugom dijelu utakmice.

Trenk je nastavio napadati, no još dva pogotka hrvatske momčadi je sudac poništio zbog zaleđa.

Ne, ne varate se, to su četiri (4) poništena pogotka… U tom trenutku, dok je igrač Trenka bio izvan terena, primljen je i drugi pogodak. Unatoč tome, Trenkovi igrači se nisu predavali i nastojali su doći bar do boda. Ali i u tome su spriječeni s dva crvena kartona koje je sudac pokazao igračima Trenka.

Sastav Trenka: Tomas J., Tomic M., Bakrac A., Vinković J., Cindrić M., Duraković M., Oroz A., Crnov M., Djurić F., Marković S., Matođević I. Klupa za pričuve: Stojanovski S., Đotlo J., Kovačević Ž., Babić M., Petkov S. i Music J.

S ovim porazom prekinut je Trenkov niz nepobjedivosti u pet utakmica. Sljedeća, zaostala, utakmica je na rasporedu već u srijedu kada momčad Trenka igra u gostima protiv MBB SG Augsburga.

Fenix-magazin / SIM/ M. Katić. Foto: I. Ilinković