Sedmorica braće za pobjedu od 7 pogodaka Croatije II / Foto: Fenix (S. Konta)

7 BRAĆE ZA POBJEDU OD 7 POGODAKA CROATIJE FRANKFURT: Propadalo u 90. minuti donio pobjedu Croatije I, za Croatiju II nastupila sedmorica braće

U prvoj utakmici nastavka prvenstva u Kreisoberligi Frankfurta, Croatia Frankfurt je na svom igralištu u Heddernheimu savladala momčad FV 1920 Hausen rezultatom 2:1.

FC Croatia Frankfurt – FV 1920 Hausen 2:1 (1:0)

Bila je to s(p)retna pobjeda ostvarena u 90. minuti utakmice kada je pobjednički zgoditak postigao najbolji strijelac Croatije Ivan Propadalo.

Croatia I
Igrači prve momčadi Croatije s navijačima / Foto: Fenix (S. Konta)

Croatia je bolje otvorila utakmicu i u 18. minuti je došla u vodstvo od 1:0 zgoditkom Olivera Andrića. U borbenoj utakmici obje momčadi su u prvom poluvremenu igrali jako dobro u obrani tako da nije bilo pogodaka.

U nastavku utakmice gosti iz Hausena su u 53. minuti došli do izjednačenja preko Gulzera. Utakmica je poprimila još jači ritam jer su obje momčadi nastojale doći do pobjede.

Momčad trenera Danijela Konte bila sretnija i spretnije jer je zahvaljujući pogotku Propadala osvojila sva tri boda.

Ovom pobjedom Croatia se popela na 6. mjesto na ljestvici.

7 braće za 7 pobjedu sa pogodaka

Croatija II
Igrači druge momčadi Croatije nakon pobjede od 7:2 / Foto: Fenix (S. Konta)

Druga momčad Croatije upisala je visoku 7:2 pobjedu nad momčadi SG 28 Frankfurt. Zgoditke za Croatiju II su postigli: Marcel Ladan (2), Bonanno (2), Mirko Puljić (1), Stipe Periša (1) i Marko Braćić (1)

Zanimljivo je istaknuti da su u ovoj utakmici za Croatiju zaigrala po dvojica braće Puljić, dvojica braće Ladan i trojica braće Braćić: Mirko Puljić i Josip Puljić, Marin Ladan i Marcel Ladente Leonard Braćić, Marko Braćić i Adrian Braćić.