Strijelci Croatije Stipe Rodin i Michael Sabljo (u pozadini)
Stipe Rodin bio je strijelac pogotka za Croatiju

Zgoditcima Rodina i Lehečke Croatie Bietigheim upisala sigurnu pobjedu

NK Croatia Bietigheim – TASV Hessigheim 2:0 (1:0)

Pred oko 150 gledatelja, Croatia Bietigheim je zgoditcima Stipe Rodina (35) i Alena Lehečka (54′) zasluženo slavila u zanimljivoj i tvrdoj utakmici protiv Hessigheima s 2:0.

Kod prvog zgoditka, kojeg je postigao Rodin, M. Tricaricoa je prevario nekoliko obrambenih igrača gostiju. Taj zgoditak je unio dodatni oprez u igru gostiju koji, plašeći se da ne dožive golijadu, potpuno zatvaraju utakmicu kao ne bi primili puno golova. Nakon tog gola do kraja poluvremena gotovo da i nisu prelazili svoju polovicu gola.

U drugom poluvremenu Croatia je nastavila napadačku igru. Rezultat takve igre je i vodstvo hrvatske momčadi od 2:0. Uz strijelca Lehečku, najzaslužnij za vodstvo je dodavač Mayer koji je odlično ubacio loptu za Lehečku. Ponajbolji strijelac hrvatske momčadi snažnim udarcem nogom posprema loptu u mrežu.

Croatia je do kraja mogla i povećati rezultat ali je gostujući vratar odlično reagirao zaustavljajući udarce Isaacsa i C.Kaye.

Igrač utakmice bio je Marino Tricarico od kojeg su polazili svi napadi hrvatske momčadi.

Croatia Bietigheim je i dalje na čelu tablice sa dva boda prednosti ispred drugoplasiranog, od kojeg Croatia ima i utakmicu manje.