Bolnica/Ilustracija/Foto: Fenix

Žena koja je čekala testiranje na koronavirus pobjegla iz bolnice u Austriji – policija je pronašla u njezinoj kući

Žena koja je u Austriji čekala rezultate testa na koronavirus pobjegla je iz bolnice, javlja CNN.

 

Žena ima 31 godinu. Pobjegla je iz bolnice u Salzburgu, u noći sa utorka na srijedu,  oko 3 sata ujutro.

Policija ju je pronašla u njezinoj kući oko 10 sati u srijedu ujutro.

U bolnici je bila od utorka. Imala je simptome nakon povratka s putovanja u azijske zemlje. Nije jasno zašto je pobjegla. Policija je ispituje, a detalje će objaviti nakon istrage.

Prošlog tjedna u Salzburgu je bilo četiri slučaja sumnji na koronavirus. Rezultati su bili negativni.

Fenix-magazin/MD

Povezano

ZBOG PRETRPANIH ZATVORA: Austrija planira deportaciju oko 300 kažnjenika godišnje. Izravno iz zatvora u njihovu domovinu
Restoran (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
GOST ŠOKIRAN: Pola litre vode iz slavine košta 1,70 eura, limun dodatnih 80 centi
Škola (Ilustracija) / Foto: Fenix (MD)
ZBOG STRAHA OD RODITELJA: U Austriji 15-godišnji učenik Molotovljevim koktelima zapalio školu
Sve više deportacija iz Njemačke (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
DOBROVOLJAN POVRATAK: Austrija nudi Sirijcima 3.000 eura po osobi da se vrate svojim kućama
TRAGIČNO KUPANJE: Dvoje mrtvih (39 i 23) u jednom danu na poznatom kupalištu u Beču
ZABRINJAVAJUĆA ANKETA: Dvoje od troje Austrijanaca nezadovoljno je Vladom