Teniski reket i loptica (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

WTA MONTERREY: Petra Martić izborila drugo kolo

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u utorak u drugo kolo teniskog WTA turnira u Monterreyu nakon što je sa 5-7, 7-6(3), 6-3 poslije dva sata i 20 minuta svladala Amerikanku Madison Keys. 

 

Prvi set Martić je izgubila nakon što je na samom kraju izgubila svoj servis, ali u drugom nije popustila i dobila ga je i tie breaku. U trećem je setu američkoj tenisačici tri puta uzela servis i meč okončala u svoju korist.

Ovo je bio njihov treći međusobni susret i druga pobjeda nad trenutačno 28. tenisačicom svijeta.

U drugom kolu će Marftić igrati protiv Čehinje Marie Bouzkove, 81. na WTA ljestvici s kojom do sada nije igrala.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a