Članovi FIGHT CLUBA MK Wiesbaden imaju mnogo razloga za slavlje./Foto: Fenix(MB)

WORLD CUP 23. U BREGENZU: Fight Club MK Wiesbaden oduševio, Bodrožiću novi naslov prvaka

Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden, kojeg vodi trener Marko Bdrožić, nastupali su u Bregenzu na World Cup 23. gdje su predvođeni svojim najboljim borcem Manuelom Bodrožićem osvojili prvo mjesto.

Na turniru je nastupilo oko 1.500 natjecatelja iz 14 zemalja svijeta: Austrije, Njemačke, Italije, Mađarske, Češke, Engleske, Walesa, Turske, Francuske, Ukrajine, Švicarske i Slovenije. Dvorana je bila prepuna gledatelaj, a atmosfera fenomenalna.

Mladi, 19-godišnji Manuel Bodrožić osvojio je naslov prvaka (World Cup Championa) u muškoj konkurenciji do 85 kg. Sve borbe je uvjerljivo dobio.

Posebno od publike dobio je pljesak za udarce svojim nogama. Za osvojeno prvo mjesto Manuel Bodrožić je osvojio pojas prvaka.

Za momčad iz Wiesbasena prvo mjesto osvojio je i Vladimir Kin u kategoriji do 80 kg ispod 18 godina. Prvo mjesto osvojio je i Yassin Azzaoui u kategoriji do 60 kg, dok je Alexandru Stan osvojio 3. mjesto.

Fight Club MK Wiesbaden osvojio je momčadsko prvo mjesto na World Cupu u Teamfight: uz kapetana Manuela Bodrožića bodove u finalu su još osvopjili Wladimir Kin, Alexandru Stan i Yassin Azzaoui.

-Kao trener sam prezadovoljan sa svojim borcima. Uporan rad i svakodnevni treninzi su se isplatili – rekao je trener Marko Bodrožić.